قوانین سایت قوانین سایت

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فروشگاه کارما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های فروشگاه کارما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه کارما اقدام نماید.

شرایط و قوانین

استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی شرکت کارما به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از "سایت فروشگاه کارما"، "وب سایت فروشگاه اینترنتی شرکت کارما" به آدرس اینترنتی http://www.karmacar.ir می باشد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای "شرکت کارما" محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین "شرکت کارما" بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

١ - خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات "سایت فروشگاه کارما" برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است .

٢ - اطلاعات موجود در "سایت فروشگاه کارما" از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های مربوطه محصولات، جمع آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در "سایت فروشگاه کارما" در مواردی دارای خطاهای نگارشی باشد. "سایت فروشگاه کارما" به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.

٣ - کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش خودروی مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

٤ - شما به شرکت فیدار بین الملل کارما اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از "سایت فروشگاه کارما" می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از "سایت فروشگاه کارما" به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

٥ – "سایت فروشگاه کارما" ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. ممکن است این وب سایت ها تحت کنترل شرکت فیدار بین الملل کارما نباشند و شرکت کارما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت ها ندارد. "سایت فروشگاه کارما" این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان سایر وب سایت ها نمی باشد. وب سایت هایی که در صفحات "سایت فروشگاه کارما" لینک می شوند ممکن است توسط افرادی خارج از شرکت کارما اداره شده، لذا "سایت فروشگاه کارما" نمی تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه تان را از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به وب سایت های لینک شده در "سایت فروشگاه کارما" باشد، خود برعهده خواهید داشت.

٦ – "سایت فروشگاه کارما" هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. ارائه می شوند و "سایت فروشگاه کارما" تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم » آنگونه که هست « سرویس های وب سایت کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

7 - این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از "سایت فروشگاه کارما" خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

8 – "سایت فروشگاه کارما" امکان دارد دارای سرویس هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه های خبری، شبکه دوستان و سایر سرویس هایی باشد که برای تسهیل ارتباط با مشتریان ارائه می شوند..

9 - ممکن است ما سرویس ها و خدمات خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این خدمات ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های "سایت فروشگاه کارما" هر از گاهی به روز خواهد شد. در صورتی که شرایط استفاده از خدمات شامل تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه اولیه سایت اعلام خواهد شد .

سیاست های رعایت حریم شخصی

فروشگاه کارما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند . فروشگاه کارما متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه کارما، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

" سایت فروشگاه کارما" از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد وب سایت و تامین سرویس هایی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند. "سایت فروشگاه کارما" همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد خدمات جاری یا امکان ارائه خدمات جدید جویا شود . "سایت فروشگاه کارما" فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نمی فروشد و امکان دارد گاه به گاه، از طرف شرکای تجاری خود برای اطلاع رسانی در مورد پیشنهاداتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد با شما تماس بگیرد. در این حالت، اطلاعات منحصر به فرد شما نظیر نام، تلفن، آدرس، Email و ... به اشخاص و طرفین خارجی واگذار نمی شود.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت گذاری در فروشگاه کارما مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت های ارائه شده برای خودروها در فروشگاه کارما قیمت های خرده فروشی است که غالباً توسط منابع معتبر تعیین شده است که بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می شوند. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، فروشگاه کارما موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.

سوالات کاربران و طرح شکایات

برای تماس با " فروشگاه کارما " ، فقط روش ها و آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش ارتباط با ما مجاز میباشند . اگر می خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط به این آدرس ایمیل ارسال کنید و یا با شماره تلفن ٤9٥١ تماس حاصل فرمایید شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود و یا شرایط متنوع فروش از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد . لطفاً سوالات خود را به یکی از روش هایذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید. برای طرح انتقادات و شکایات خود نیز می توانید از فرم مخصوص موجود برای درج شکایات در سایت و یا تماس با شماره ٤9٥١ و یا حضور در محل فروشگاه در آدرس ذکر شده در سایت اقدام نمایید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه کارما هیچ گونه مسئولیتی ندارد.