اخبار

۱۴ آذر ۱۳۹۵
دبیر انجمن قطعه‌سازان با بیان اینکه با تمدید تحریم‌های ۱۰ ساله ایران نگران وضعیت قرارداد جدید پژو با خودروسازان ایرانی هستیم، گفت: متأسفانه هنوز پژو علاقه‌ای به ساخت داخل قطعات هایتک ندارد.
۹ آذر ۱۳۹۵
مرکز امور اصناف و بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت در نامه‌ای به دفتر مقررات صادرات و واردات این وزارتخانه در حالی توقف ثبت سفارش پنج برند واردکننده خودرو را از تاریخ 18 آذرماه درخواست کرده که وزارت صنعت، معدن و تجارت مهلت مقرر برای دریافت گواهی فعالیت از شرکت مادر را تا تاریخ 18 آذرماه سال‌جاری قرار داده بود.
۷ آذر ۱۳۹۵
شورایعالی مناطق آزاد و تجاری نسبت به خبر منع ورود خوردو با پلاک مناطق آزاد به کشور، واکنش نشان داد و خواستار ملغی شدن بخشنامه گمرک شد.
۶ آذر ۱۳۹۵
بر اساس بخشنامه مرکز واردات و امور مناطق آزاد گمرک، ورود موقت خودروهای پلاک منطقه آزاد به داخل کشور ممنوع شد.
۳ آذر ۱۳۹۵
پلیس راهور ناجا، شماره‌گذاری خودروهای غیرآمریکایی که در آمریکا تولید می‌شوند را متوقف کرده؛ حال وزارت صنعت با ارسال نامه‌ای به نیروی انتظامی، خواستار از سرگیری شماره‌گذاری آنها شده است.
۱ آذر ۱۳۹۵
در حال حاضر امکان ورود و تردد موقت خودروهای مناطق آزاد در سرزمین های اصلی کشورمان فراهم نیست!
۲۴ آبان ۱۳۹۵
به گزارش روابط عمومی کارما؛ با عملیاتی شدن برجام و باز شدن درهای تجارت ایران با کشورهای خارجی، ترس از حجم گسترده واردات به ایران مسئولان وزارت خانه‌ها را بر آن داشت که قوانینی برای این واردات تدوین کنند.  یکی از مهم‌ترین این قوانین، قانون واردات خودرو به کشور بود که با توجه به حضور...
۱۷ آبان ۱۳۹۵
 به گزارش روابط عمومی کارما؛   با برگزاری  بیست ودومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات در مصلای تهران و حضور پرقدرت مجله موفقیت، برند کارما بعنوان یکی از برند های موفق همکاری صمیمانه ی خود را را با این هفته نامه پرتیراژ اعلام کرد.
۱۱ آبان ۱۳۹۵
تصاویر منتشر شده از گمرک نشان می‌دهد مرسدس ‌بنز کلاس CLA و GLA به ایران آمده‌ و از یک ماه آینده وارد خیابان‌ها می‌شوند.