رنو فلوئنس سدان

رنو فلوئنس سدان
نوع خودرو: رنو فلوئنس سدان
برند: رنو
سال تولید: ۲۰۱۵
کشور سازنده: فرانسه
موجودی در انبار: بله
حجم موتور: 2000
قدرت موتور: ۹۰
گیربکس: اتوماتيک
مصرف سوخت شهر: ۵
مصرف سوخت بزرگراه: ۴
نوع سوخت: بنزين
خرید نقدی
خرید اقساطی

طراحی جذاب این خودرو به خصوص در طراحی بخش جلویی این محصول جلوه متفاوتی به آن داده است. نوع LED بکار رفته در چراغ های جلو باعث شده تا این خودرو ظاهر لوکس تری داشته و میدان دید بهتری را در شب برای راننده فراهم آورد.طراحی داخل خودرو از دو مفهوم تکنولوژی و مدرنیته بهره برده است. کیفیت مواد بکار رفته در آن، باعث شده تا در نگاه اول مالک خودرو به احساس رضایت خوبی داشته باشد. ظرافت های بکار رفته در این امکانات داخلی این خودرو باعث شده تا سرنشینان در زمان استفاده از آن، از سفر لذت بیشتری ببرند. طول کلی فلوئنس ۴۶۲۲ سانتی متر است و به این ترتیب از مدل های سدان نسل پیشین مگان (که در کشورمان هم تولید شده ) حدود ۱۶ سانتی متر بلند تر است.
فاصله میان دو محور فلوئنس ۱۷۰۲ سانتی متر است که تقریبا برابر با فاصله محوری مگان استیشن نسل جدید است و به این ترتیب می توان گفت طراحان رنو برای افزایش فضای داخلی فلونس، آن را بر اساس شاسی مدل های استیشن مگان تولید کرده اند ضمن آنکه به این ترتیب فاصله محوری آن نسبت به مدل های سدان نسل پیشن مگان هم اندکی بیشتر است. با این حساب می توان با اطمینان گفت فضای داخلی این خودرو برای یک خانواده فضای کاملا مناسبی است و در حد و اندازه های خودرویی همچون تویوتا کرولا فضا در اختیار سرنشینان قرار می دهد.رنو برای فلوئنس موتور های مشترک با مگان را عرضه می کند که در بازار ایران موتور ۲ لیتری بنزینی است. این موتور بر حسب نوع خود توانی بین ۱۴۳ اسب بخار قدرت دارد که برای خودرویی در این کلاس عدد مناسبی است. این موتور از نسل جدید موتور های رنو است که به طور مشخص برای کاهش مصرف سوخت و آلایندگی و افزایش لذت رانندگی ساخته شده است و در دیگر محصولات روز این شرکت نیز استفاده می شود.
گیربکس استاندارد این خودرو نمونه شش سرعته دستی است هر چند در بعضی بازار ها با نمونه پنج سرعته دستی نیز عرضه می شود. گیربکس محبوب این خودرو نمونه اتوماتیک CVT است که البته قابلیت تعویض دستی نیز دارد. این گیربکس با نام X-Tronic شناخته می شود و از محصولات نیسان ژاپن است. نیسان تخصص بالایی در تولید گیربکس های CVT دارد و به دلیل آنکه رنو و نیسان هر دو زیر مجموعه گروه رنو-نیسان هستند، رنویی ها برای فلوئنس از این گیربکس استفاده کرده اند.فرمان خودرو همچون نسل پیشین مگان از سیستم کمکی برقی بهره می برد و به این ترتیب در سرعت های پایین و ترافیک شهری بسیار نرم است اما در سرعت های بالا سفت تر می شود تا کنترل راننده بر خودرو افزایش پیدا کند. فرمان برقی این خودرو از مزایای اصلی آن محسوب می شود.
مدل رنو فلوئنس سدان
ورژن
سال ساخت ۲۰۱۵
پیشرانه
نوع موتور درون خطي
حجم موتور 2000
حداکثر قدرت ۹۰
حداکثر گشتاور ۲۰۱
سوپاپ ۱۶
قطر سیلندر x کورس پیستون
نسبت تراكم
گیربكس اتوماتيک
نوع انتقال قدرت ديفرانسيل جلو
شتاب اولیه
سوخت
ظرفیت مخزن سوخت ۶۰
نوع سوخت بنزين
مصرف سوخت در شهر ۵
مصرف سوخت در بزرگراه ۴
استاندارد آلایندگی
ابعاد خارجی
وزن ۱۲۹۰
طول ۴۶۲۳
عرض ۲۰۳۷
ارتفاع 1478
فاصله دو محور ۲۷۰۳
فاصله چرخ های جلو
فاصله چرخ های عقب
ابعاد داخلی
تعداد سرنشین ۵
نتیجه‌ای یافت نشد.

مشخصات خودرو

خودرو
رنگ
مدل
آپشن
مبلغ پیش پرداخت اقساط 12 ماهه
مبلغ پیش پرداخت اقساط 24 ماهه
نرخ بانکی
مبلغ تسهیلات
مبلغ اقساط 12 ماهه
مبلغ اقساط 24 ماهه
مبلغ اقساط 36 ماهه